Dovolená na splátky

Dovolená na splátky - tu si můžete dovolit

Díky našim spolehlivým a silným partnerům vám můžeme nabídnout dovolenou na splátky a tak si můžete vybrat z naší nabídky zájezdů takovou dovolenou, jakou si představujete. Nečekejte na last minute, abyste se museli spokojit s kompromisem. Dovolená na splátky bez navýšení nezatíží váš rodinný rozpočet. Líbí se vám některý ze zájezdů v naší nabídce a nemáte zrovna dostatek peněz? Dopřejte si dovolenou na splátky bez navýšení!

Dovolená na splátky

Díky spolupráci společností Invia.cz a Home credit a.s, pro Vás mohla naše online cestovní agentura Vycestovat.cz připravit možnost nákupu dovolené na splátky bez navýšení. Můžete si tedy pořídit jakýkoli zájezd a cenu rozdělit do 4 měsíčních splátek a doplatku do výšky úvěru. Je zde také možnost dovolenou standardně splácet po dobu 12 měsíců. Stačí abyste si vybrali dovolenou z naší široké nabídky a vyrazili. K získání dovolené na splátky vám stačí pouze dva doklady totožnosti. Výše platby při zakoupení dovolené je 0 Kč.
Platba v hotovosti při zakoupení Od 0 Kč
Doba splácení úvěru 4 nebo 12 měsíců*
RPSN 0 % nebo 30 %
*Možnost nulového navýšení při doplacení do 4 měsíců

Jak si můžu koupit dovolenou na splátky

 1. Vyberete si z naší nabídky dovolených, Last minute nebo Eurovíkendů.
 2. Při odeslání nezávazné objednávky vyplníte informaci, že máte zájem zakoupit Vaši dovolenou na splátky. Pokud zapomenete, sdělíte to prodejci, který Vás po odeslání poptávky kontaktuje.
 3. Prodejce na Váš email zašle žádost o poskytnutí úvěru. Vyplněnou ji pak odešlete prodávajícímu.
 4. Zda je Váš úvěr na dovolenou na splátky schválen nebo zamítnut se dozvíte e-mailem či telefonicky od prodávajícího během několika hodin od odeslání Vaší poptávky.
 5. Smlouvu a podmínky úvěru zkontrolujte, podepište a zašlete poštou na adresu:  INVIA.CZ, a.s., Cejl 105/107, 602 00, Brno

Jaké má výhody dovolená na splátky


 • Můžete si jí pořídit z pohodlí domova, během chvilky, online.
 • výše platby při pořízení je 0%
 • Máte možnost volby - 4 měsíce splácení bez navýšení nebo standardní doba splácení 12 měsíců s úrokem.
 • Výše splátky se nemění po celou dobu čerpání úvěru.
 • Na tento typ úvěru - při koupi dovolené, nepotřebujete ručitele.

Podrobné informace o dovolené na splátky!

Nutné podmínky pro schválení spotřebitelského úvěru


 • Musíte být fyzická osoba starší 18 let.
 • Splnit podmínku, že jste občan ČR se stálým zdrojem příjmů.

Pokud zákazník zvolí úhradu ceny objednaných služeb spotřebitelským úvěrem, zákazník souhlasí s tím, že poskytnuté osobní údaje, za účelem uzavření cestovní smlouvy, budou zpracovány i společností Home Credit a.s., Moravské nám. č. 249/8, 602 00 Brno pro účely vyplnění formuláře žádosti o úvěr případně dalších souvisejících dokumentů na www stránkách společnosti Home Credit a.s. Poskytnutí osobních údajů je zcela dobrovolné, máte také právo přístupu k osobním údajům. Další práva jsou stanova v § 21 zákona 101/2000 Sb.o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění.

Vybrat nejlepší dovolenou na splátky