Anketa
Kam letos vycestujete?:

studium angličtiny v zahraničí

Angličtina je dnes v podstatě nutností pro každého, kdo chce získat zajímavou pracovní pozici. Studium angličtiny v zahraničí může pomoci jak mladším generacím, které se jí učí už od školy a cítí, že je stále prostor pro zásadní zlepšení, tak starším ročníkům, věnující jí svůj volný čas. Asi každý Vám potvrdí, že jedna věc je sezení v učebně, kdy před tabulí stojí sice zkušený, ale český lektor a úplně o něčem jiném je studium v zahraničí, kde budete muset cizí jazyk využívat celý den včetně obchodů, úřadů apod.. Zároveň najdete v nabídce i programy, které kombinují studium angličtiny v zahraničí s prací, což znamená, že si můžete na celý kurz minimálně vydělat, ideálně ještě přivést nějakou tu libru nebo jinou měnu domů. Jednoduše řečeno, pokud se chcete zdokonalit v tomto cizím jazyce, využijte studium angličtiny v zahraničí. Jedná se o jednoznačně nejefektivnější způsob, jak se učit cizí jazyk.

Pro studium angličtiny v zahraničí jsem si vybrala Brighton v Anglii

Pro svůj jazykový kurz jsem si vybrala školu EC v Brightonu a rozhodně toho nelituji. Brighton je nádherné přímořské město a přesto, že jsem tam strávila 6 týdnů ve většinou pošmourném říjnovém a listopadovém počasí, zážitek mi to určitě nezkazilo. Toto období jsem si vybrala schválně. Přes léto jsou všechny jazykové školy nacpané k prasknutí, učitelé jedou na dvě směny a všude je plno lidí. Mám radši klid a pohodu a té mi bylo dopřáno. Taky jsem ve třídě byla jediná Češka a ani Slováky jsem tam neměla.

není

Nejlepším místem pro život se stalo Švýcarsko následované Šťastnou zemí

Každý rok zveřejní týdeník The Economist studii o nejlepším místě pro život. Letos poprvé se žebříček dočkal velkých skoků. Propadákem roku je bezesporu žít ve Spojených státech, naopak nejlépe se žije a bydlí v nedalekém Švýcarsku. Austrálie se pak dočkala druhého místa. A jak že si stojí Česká republika oproti našim blízkým sousedům?

Za surfingem do Austrálie

Austrálie je země dlouhých písečných pláží, slunce, moře a jedinečné fauny a flóry. Kdo jede do Austrálie a nepotká klokana či si nezasurfuje, jako by nebyl. Kam však za místními vlnami vyrazit? Máte opravdu široký výběr. Ne nadarmo byla Austrálie vyhlášena nejšťastnější zemí světa.

Vyhrajte letenku do Austrálie!

Rádi byste jeli studovat do Austrálie, ale nechce se vám platit drahá letenka? Studyline pro vás má jedinečnou možnost získat letenku do Austrálie zdarma!

Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Milí zájemci, agentura STUDYLINE vás srdečně zve na přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii. Vstup na přednášky je zdarma! Akční nabídky pobytů v Austrálii pro každého účastníka přednášek, slosování o ceny!

Můj jazykový pobyt na Maltě

Milí příznivci Vycestovat.cz, dnes vám přinášíme článek z trochu jiného soudku. Tentokrát se jedná o referenci a zkušenosti slečny Veroniky s jazykovým pobytem na škole Sprachcaffe na Maltě. Věříme, že vás zaujme a naláká k pobytu na Maltě tak jako nás.

Londýn - pestrá dovolená pro každého!

Co si jako první vybavíte pod jménem Londýn? Bude to královna, čaj o páté, památky, doubledecker, banky, obchody, pestrá směsice národností? Metropole Velké Británie má vskutku mnoho podob a každý si v ní najde to své. Ať už se jedná o milovníky památek či moderní architektury, obdivovatele umění, britských zvyklostí a typického gentlemanství či mladé volnomyšlenkáře, vyznavače rušného života či upjatí úředníci a finanční aalytikové. Ne nadarmo se říká, že “Kdo je unaven Londýnem, je unaven životem”.

Bakalářské studium ve Velké Británii

V dnešní době je snem většiny českých studentů vystudovat bakalářské studium ve Velké Británii nebo jinde v zahraničí. I já jsem takový sen měla, a naštěstí se mi vyplnil. Ač se celý proces přijetí na vysokou školu do Velké Británie může zdát zdlouhavý a komplikovaný, s dostatkenm odhodlání, nadšení a odvahy jde všechno.

Za nejromantičtějším zámkem do aglického Windsoru

Hrad Winsor patří k nejvýznamnějším britským památkám. Po Pražském hradě je to druhý největší obývaný hrad na světě a nejdéle soustavně obývaný hrad už od dob Viléma I. Dobyvatele. Spolu s Buckinghamským palácem v Londýně a Holyrood Palace v Edinburghu je jednou z nejdůležitějších oficiálních rezidencí britské monarchie. Oblíbený je zejména současnou královnou Albžebětou II.