Anketa
Kam letos vycestujete?:

studium v Austrálii

Austrálie patří mezi nejnavštěvovanější lokality, a proto studium v Austrálii naleznete v každé kvalitní nabídce. Obecně platí, že nejefektivnější způsob, jak se učit cizímu jazyku, je jet přímo do země, kde se jím mluví, a právě proto je Austrálie tak oblíbená. Studium v Austrálii zároveň táhne nadšence, kteří chtějí okusit odlišnou kulturu protinožců a zažít i trochu dobrodružství v divoké australské buši. To je samozřejmě jen jedna z možných podob studia v Austrálii. Můžete totiž vyrazit například do Sydney, rušného velkoměsta, užívat si noční život a krásné pláže. Právě díky ohromné rozmanitosti tohoto kontinentu je studium v Austrálii tak oblíbené, a pokud si chcete zlepšit Vaší angličtinu, přemýšlejte o něm. Jedná se obvykle o dlouhodobější pobyty, na druhou stranu nebudete litovat, že jste studium v Austrálii vyzkoušeli.

Nejlepším místem pro život se stalo Švýcarsko následované Šťastnou zemí

Každý rok zveřejní týdeník The Economist studii o nejlepším místě pro život. Letos poprvé se žebříček dočkal velkých skoků. Propadákem roku je bezesporu žít ve Spojených státech, naopak nejlépe se žije a bydlí v nedalekém Švýcarsku. Austrálie se pak dočkala druhého místa. A jak že si stojí Česká republika oproti našim blízkým sousedům?

Za surfingem do Austrálie

Austrálie je země dlouhých písečných pláží, slunce, moře a jedinečné fauny a flóry. Kdo jede do Austrálie a nepotká klokana či si nezasurfuje, jako by nebyl. Kam však za místními vlnami vyrazit? Máte opravdu široký výběr. Ne nadarmo byla Austrálie vyhlášena nejšťastnější zemí světa.

Vyhrajte letenku do Austrálie!

Rádi byste jeli studovat do Austrálie, ale nechce se vám platit drahá letenka? Studyline pro vás má jedinečnou možnost získat letenku do Austrálie zdarma!

Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Milí zájemci, agentura STUDYLINE vás srdečně zve na přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii. Vstup na přednášky je zdarma! Akční nabídky pobytů v Austrálii pro každého účastníka přednášek, slosování o ceny!

Za dobrodružstvím do australské pouště

Ze školy si jistě každý pamatuje základní fakta o pouštích. Rozsáhlé neúrodné oblasti najdete především v Africe a Asii, celkově sedmá největší poušť se ale nachází na nejmenším světadílu. Australská Velká písečná poušť zabírá společně s dalšími menšími pouštěmi a polopouštěmi většinu území a také proto poutá tolik pozornosti.

V Austrálii jde dobře zkombinovat studium s prací

Do zahraničí může na studium nebo práci vyjet opravdu každý, tvrdí Andrea Kuncová z agentury STUDYLINE, která pobyty v cizině zajišťuje. „Jsme schopni naplánovat pobyt v zahraničí na míru dle úrovně jazyka, finančních možností a představ každého zájemce. Kdo se chce učit jazyk, může se učit, kdo chce cestovat, může cestovat,“ dodává Kuncová.

Za australskými nej do Queenslandu

Největší písečný ostrov na světě, národní parky, Velký bariérový útes - toto jsou hlavní symboly státu Queensland na východním pobřeží Austrálie. V této části Austrálie si zajisté každý najde to své. Místní kolorit vás udiví svou pestrostí.