Ubytování v zahraničí jako nezapomenutelný zážitek

Je mnoho způsobů jak strávit dovolenou, či prodloužený víkend. Jak však najít ten nejlepší hotel, hostel nebo ubytovnu? Nezoufejte, pokusíme se vám s hledáním pomoci a dáme vám pár tipů, jak si užít netradiční dovolenou.

Rezervace ubytování on-line

V současnosti existuje nespočet internetových portálů, které se vám snaží s hledáním toho správného ubytování pomoci. Vyberete si lokalitu, datum, cenové rozpětí nebo počet hvězdiček, a tím vaše práce v podstatě končí. Jedním z velice kvalitních webových portálů je portál Booking, kde najdete jak luxusní hotely, tak levné hostely a ubytovny. Velikou výhodou je česká mutace stránky a nestranná hodnocení předešlými návštěvníky. K tomu všemu zde neplatíte žádné rezervační ani registrační poplatky. Podobně zaměřeným webem je Hostelbookers, který sice postrádá českou verzi, ale i přesto je velice přehledný. Hledat můžete též na Hihostels, kde mají hostely rozdělené do netradičních kategorií. Najdete tu skupinu odpočinkových, ojedinělých, či plážových hostelů. Milovníky historie potěší hotely nacházející se v oblastech světového kulturního dědictví. Na své si přijdou také milovníci přírody, kteří zde mohou vybírat hotely v národních parcích po celém světě. Kdo by nechtěl usínat v tichu přírody a probouzet se s jedinečným výhledem na okolní krajinu!

Slevové portály

Jedněmi z dalších portálů, kde najdete levné ubytování je portál Zapakatel a Slevomat. Portály nabízejí nejen ubytování, ale rovnou celou dovolenou! Můžete si zde vybrat pobyty se slevou v zahraničí, ČR a také slevy pro Prahu. Nemusíte díky tomu složitě zařizovat zvlášť ubytování a dopravu. V nabídce jsou pobyty se slevou k moři, do hor, lázní nebo zábavních parků. Pořídíte tu zájezd i za méně než poloviční cenu. Nabídky jsou však časově omezené, vyplatí se proto moc dlouho neváhat.

Roommates

Chtěli byste zažít při cestování něco netradičního, potkat nové lidi a ušetřit? Potom je pro vás tou nejlepší volbou stránka Roommates. Jedná se o portál zprostředkovávající ubytování u někoho doma. Roommates je jednou z nejoblíbenějších stránek pro hledání spolubydlícího a nachází se zde veliké množství nabídek z celého světa. Pokud byste náhodou měli volnou postel a bylo vám doma smutno, můžete tu i vy najít nového spolubydlícího!

Homeexchange

Nebaví vás pobyt v hotelech a raději byste něco soukromějšího? I pro vás je tu jedinečné řešení. Homeexchange je webový portál umožňující vzájemnou výměnu bytů, či domů. U nás není tento způsob ubytování příliš rozšířený a to je škoda. Jelikož se jedná o výměnu, neplatíte nic za ubytování a můžete si díky tomu dovolit jet i do cenově dražších destinací. Při dovolené se budete cítit úplně jako místí a nebudou vás rušit sousedé ve vedlejším pokoji.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.