Vyhrajte letenku do Austrálie!

Austrálie
http://en.wikipedia.org/wiki/Sydney

Rádi byste jeli studovat do Austrálie, ale nechce se vám platit drahá letenka? Studyline pro vás má jedinečnou možnost získat letenku do Austrálie zdarma!

Studuj a vyhraj!

Agentura Studyline si pro vás připravila jedinečnou soutěž: „Studuj v Austrálii se Studyline a vyhraj letenku“. Jediné, co musíte pro svou účast v soutěži udělat, je zakoupit si studijní pobyt v Austrálii od 16. 4. 2012 do 31. 7. 2012. Ze všech účastníků pobytu bude na závěr vylosován jeden výherce, který získá letenku od společnosti China Airlines do Sydney nebo Brisbane. Závěrečné slosování proběhne ve středu 15. 8. 2012 v Praze.

Proč zrovna Austrálie?

Studium v zahraničí je jedinečnou možností, jak si zlepšit své jazykové dovednosti, poznat novou kulturu a místa, a především jak získat nové přátele. Místní obyvatelé jsou i díky tamějšímu prosluněnému klimatu stále veselí a přívětivý. Rádi vám se vším poradí a pomohou. Austrálie je též velice multikulturní společností, žije zde nespočet různých národností. Potkáte se tu s lidmi ze všech koutů světa. Svou faunou i flórou je opravdu jedinečná a stojí za návštěvu. Budete mít neopakovatelnou možnost zasurfovat si na známých a vyhlášených plážích, potápět se u krásných korálových útesů, ale také si třeba zalyžovat. Více informací o studiu a životě v Austrálii najdete na stránkách Studyline o studiu a práci v Austrálii. A nezapomeňte, šance na výhru je opravdu vysoká!

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.