Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Milí zájemci, agentura STUDYLINE vás srdečně zve na přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii. Vstup na přednášky je zdarma! Akční nabídky pobytů v Austrálii pro každého účastníka přednášek, slosování o ceny!

18. 4. od 17:15 - Brno

- ESF, Masarykova uni., Lipová 41a, Brno, učebna S 8 (4. patro)

25. 4. od 18:00 - Praha

- VŠE, nám. W. Churchilla 4, Praha 3, učebna SB 225 (stará budova, 2. patro)

25. 4. od 17.30 - Liberec

- Krajská vědecká knihovna, Rumjancevova 1, Liberec (malý sál, 4. patro)

25. 4. od 17:00 - Plzeň

- Ekonomická fakulta ZČU, Husova 11, Plzeň, učebna HJ 108

PRAHA

Hostem na pražské přednášce bude manažer škol Kaplan International Colleges v Austrálii pan Patrick Hope. Představí školy KIC a v závěrečné diskuzi bude reagovat na vaše dotazy.

LIBEREC

Hosty na přednášce budou učitel angličtiny z Austrálie, studenti a rodiče studentů, kteří již pobyty v Austrálii se STUDYLINE absolvovali. V závěrečné diskuzi budou odpovídat na vaše dotazy. Přednášky jsou ideální možností jak získat aktuální a kompletní informace! Široká nabídka jazykových a odborných kurzů, asistenční služby před odjezdem a během pobytu v Austrálii zdarma, kanceláře v Sydney, Brisbane a Perthu, asistence při hledání práce v Austrálii, ubytování "Share accommodation" za výhodné ceny. Akční nabídky pobytů v Austrálii pro účastníky přednášek a slosování o ceny! A co všechny zúčastněné čeká? Večery plné zajímavých a užitečných informací. Přednášky budou zaměřené na protinožce a to konkrétně na studium, práci a cestování v Austrálii. Naším cílem je podat vám co nejvíce informací tak, abyste si mohli vytvořit o pobytech v Austrálii konkrétní představu. Dozvíte se zde o možnostech a podmínkách studia, destinacích, vyřizování víz, práci a pracovních příležitostech, ubytování a cestování. Zabývat se budeme také postupem při vyřizování pobytů, službami před odletem a během pobytu. V závěru přednášek proběhne diskuze. Vstup zdarma pro širokou veřejnost je samozřejmostí, tak neváhejte a přijďte! Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti a zážitky, které jsme během našich zahraničních pobytů posbírali. Těšíme se na vás! Tým agentury STUDYLINE www.Studyline.cz www.Australie-studium.cz

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.