V Austrálii jde dobře zkombinovat studium s prací

Do zahraničí může na studium nebo práci vyjet opravdu každý, tvrdí Andrea Kuncová z agentury STUDYLINE, která pobyty v cizině zajišťuje. „Jsme schopni naplánovat pobyt v zahraničí na míru dle úrovně jazyka, finančních možností a představ každého zájemce. Kdo se chce učit jazyk, může se učit, kdo chce cestovat, může cestovat,“ dodává Kuncová.

Do jakých zemí je možné s vaší agenturou vyjet?

Celkově do 20 zemí světa, mezi nimiž nechybí například Japonsko, Čína, Rusko, nebo Francie. Z anglicky mluvících nabízíme Velkou Británii, Irsko, Maltu, Spojené státy, Kanadu nebo Jihoafrickou republiku. Nejoblíbenější je však Austrálie.

Proč zrovna Austrálie?

Hlavně proto, že se dá lehce kombinovat studium angličtiny s prací v Austrálii. Životní náklady jsou v porovnání s jinými anglicky mluvícími zeměmi nižší, a tak si na pobyt mohou studenti snadno vydělat. Svou roli hraje také přitažlivost a exotika této vzdálené země.

Jak dlouho dopředu je nutné si pobyt v zahraničí zařizovat?

Pokud se jedná o krátkodobé jazykové kurzy v Evropě, stačí dva až čtyři týdny dopředu. Do vzdálených destinací, jako je Austrálie, to musí být ideálně tři měsíce předem. Bližší informace o pobytech nejen v Austrálii mohou zájemci získat na přednáškách, které se uskuteční na různých českých univerzitách, na webu agentury STUDYLINE nebo v jedné z našich kanceláří.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.