Studium v zahraničí

Tip na chytrý dárek - darujte studijní pobyt

Studium jazyků v zahraničí je nejefektivnější metoda, jak se naučit rychle cizí jazyk. Máte li ve vašem okolí někoho, kdo má brzy absolvovat důležitou zkoušku z cizího jazyka nebo potřebuje cizí jazyk v zaměstnání, není lepší dárek než dárkový poukaz na studium v zahraničí. Máte li zájem darovat někomu praktický dárek, kontaktujte nás na praha@studyline.cz a vaše přání obratem vyřídíme.

Studium v zahraničí přináší mnoho pozitiv

Je to nejosvědčenější metoda, jak se zdokonalit v cizím jazyce, poznat vybranou zemi, její kulturu, zvyky a obyvatele a zároveň zvýšit svou odbornou kvalifikaci. Delším pobytem v zahraničí, natožpak strávený studiem, získáte také v očích budoucích zaměstnavatelů. Nejde jen o schopnost plynně hovořit cizím jazykem. Zaměstnavatelé si v současném multikulturním světě cení zkušeností a znalostí lidí, jež jsou schopni jednat s jinými národy a kteří si ze svých cest přivážejí zajímavé životní zkušenosti a poznatky. Studium v zahraničí je tedy dobrou investicí do vaší budoucnosti. V následujícíh řádcích se můžete podívat na nejčastější nabídky studijních pobytů.

Jazykové kurzy v zahraničí Nejčastěji bývají nabízeny školy a kurzy v těchto zemích: Austrálie, Nový Zéland, Velká Británie, Irsko, Malta, USA, Kanada, Jihoafrická republika, Německo, Rakousko, Španělsko, Francie, Itálie, Rusko, Japonsko atd. Kurzy jsou pořádány pro všechny věkové skupiny. Vybírat můžete z individuálních kurzů pro mládež ve věku od 8 do 18 let, dospělé, manažery a učitele jazyků. Střední školy v zahraničí Získávat zkušenosti s jazyky a cizí kulturou se má již od útlého věku. Využijte tedy jedinečné příležitosti a užijte si studia na střední škole v zahraničí.Prohloubíte jazykové znalosti, poznáte danou zemi, kulturu a vytvoříte si přátelství na celý život. Studium na střdních školách využívají studenti nejvíce na školách v USA, Kanadě, Irsku, Velké Británii, Austrálii a Německu. Odborné školy a kurzy v Austrálii Odborné kurzy, tzv. Vocational Education and Training neboli VET, jsou obdobou nástavbových studií na vyšších odborných školách v ČR. Intenzita výuky je 20 hodin týdně (většinou 10 hodin ve třídě s učitelem a 10 hodin samostudium). Studium odborného kurzu je možné zakončit kvalifikacemi: Certificate I až IV, Diploma a Advanced Diploma. Studium je prakticky zaměřené a dosažená kvalifikace mezinárodně uznávaná. Studenti si mohou vybrat z mnoha zajímavých oborů: Business (Marketing, Management), Retail Management, Travel and Tourism, Information Technology, Graphic Design, Multimedia, Film & Video, Photography, Public Relations, Secretary Studies, Child Care, Hotel Management, Hospitality, Remedial Therapies, Remedial Massage a další., Secretary Studies, Child Care, Hotel Management, Hospitality, Remedial Therapies, Remedial Massage a další.