5 tipů pro správný výběr cestovních zavazadel

Veturo
Veturo

Cestování si můžete značně ulehčit, pokud zvolíte ta správná zavazadla. Podle čeho je ale vybírat? Na následujících řádcích jsme si pro Vás připravili několik tipů, které by Vám mohly být nápomocny.

1. Zavazadla na kolečkách – snadný přesun

Jestliže si chcete při cestování ulehčit, ideální variantu představují zavazadla na kolečkách. V této variantě se přitom dnes vyrábí většina zavazadel. Cestovní kufry na kolečkách jsou jednou z nejvyhledávanějších možností, ale můžete si pořídit i cestovní tašku na kolečkách a další výrobky. Tyto produkty jsou navíc vesměs opatřeny pohodlnými madly, což ještě usnadňuje manipulaci.

2. Světové značky, záruka kvality

Mezi zavazadly lze pochopitelně nalézt lepší a horší značky. K těm nejlepším na trhu přitom nepochybně patří American Tourister a Samsonite, investice do nich se tedy jistě vyplatí. Prohlédněte si třeba kufry Samsonite v nabídce internetového obchodu Veturo.cz a vyberte si.

3. Skořepinové kufry pro cestování beze škod

Máte-li při přesunech vždy strach o to, aby do cílové destinace dorazily všechny Vaše věci v naprostém pořádku, výjimečně odolné skořepinové kufry Vás těchto starostí okamžitě zbaví. Většina skořepinových kufrů má navíc povrchovou ochranu proti poškrábání, takže rovněž o jejich vzhled se nemusíte v žádném případě obávat.

4. Brašna na notebook na Váš laptop

Brašny na notebook využijete nejen na pracovních cestách. Laptop se totiž může hodit také na dovolené. Budete moci vždy komunikovat se svými blízkými doma, snadno a rychle si najdete různé mapy či vhodná místa k navštívení a navíc lze okamžitě přehrávat fotky z fotoaparátu! I brašna na notebook se přitom vyrábí ve variantě na kolečkách.

5. Pozor! Váha zavazadla hraje svou roli

Pokud se chystáte cestovat letadlem, vězte, že váha zavazadel není v takovém případě neomezená. Jednotlivé společnosti se ovšem liší podle toho, jakou maximální hmotnost povolují. Proto si raději před odletem vždy zjistěte potřebné informace.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.