Připojištění v cestovních pojistkách. Jakou ochranu nabídne?

Při cestování do dalekých krajin je radno se pojistit. V dnešním článku si však řekneme, co vše je možné si připojistit navíc.

Jedete na dovolenou, na poznávací pobyt, za prací, nebo snad studovat? Pokud jde o cestu za naše hranice, je určitě třeba myslet na pojistnou ochranu. Dnes už není problémem sjednat si cestovní pojištění online a tak získat danou ochranu během několika minut, z pohodlí domova. A to prostřednictvím webu Porovnej24.cz. Kromě základu však současné pojišťovny nabídnou i zajímavá připojištění. Jaká?

Myslete na své zavazadla

Bez zavazadel se na našich cestách neobejdeme, jelikož v nich máme vše potřebné. Při sjednávání pojistky tedy můžeme myslet i na ně. Pojišťovny dnes mohou nabídnout klasické pojištění zavazadel, které hradí ztráty způsobené třeba krádeži. Ta se může týkat nejenom našich osobních věcí, ale pokud sjednáme cestovní pojištění na hory, tak se může týkat třeba i našich lyží nebo snowboardu. A jaká oblast bude letos patřit k nejzajímavějším z hlediska skvělých podmínek? Určitě Švýcarsko. Se zavazadly poté souvisí i druhá možnost pojistky, která nabídne kompenzaci v případě jejich zpoždění při letu.

Pojistěte si nejenom svou odpovědnost

Může se stát, že svým jednáním způsobíte škodu nejenom na majetku, ale třeba i na zdraví. Něco podobného však může způsobit i váš pes, nebo vaše kočka. I pro tyto případy je dobré být pojištěn. I nejlevnější cestovní pojištění může za příznivé ceny nabídnout tuto variantu, která všechny způsobené problémy finančně kompenzuje. A to v rozsahu, který si při sjednání sami zvolíme.

Když budete potřebovat pomoc, stačí zavolat

Jak jistě tušíte, jedná se o asistenční služby, které v tomto není problém sjednat také. Cestovní pojištění do zahraničí jich může mát hned několik. Kromě základního poradenství v češtině za nás pojišťovna může vyřídit třeba i vydání nových dokladů, pokud ty původní ztratíme. Dokáže nám ale i poslat kapesné, pokud je nám současná peněženka odcizena. Zajistí ale i tlumočníka, stejně jako nutnou právní pomoc, pokud o to požádáme. I to připojištění tohoto rozsahu umí.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.