Anketa
Kam letos vycestujete?:

Evropa

Zřiďte si cestovní pojištění před cestou za zimními radovánkami

Vyrážíte na zimní dovolenou? Pak nesmíte zapomenout na pár důležitých věcí a jednou z nich je i cestovní pojištění do zahraničí. Ptáte se, zda je to nutné, když budete v zahraničí třeba jen pár dní a navíc jedete do některé ze zemí EU?

Poznejte atraktivní i trošku tajemný Alchymist Grand Hotel and Spa v centru Prahy

V malebné části historického centra Prahy, v bílé barokní budově osvětlené lucernami nabízí své služby luxusní Alchymist Grand Hotel and Spa. Je to pouze pár minut chůze od Karlova mostu, takže nejznámější pražské památky jsou na dosah.

Hotel vás vtáhne svou pohádkovou atmosférou a stylovým zařízením, které souzní se starobylým okolím. Má nepřetržitě otevřenou recepci a wi-fi zdarma. Bezplatný je rovněž uvítací drink. Hosté jsou rozmazlováni i snídaněmi, ochutnávkami vína a sýrů, večerní přípravou postele a vyhlášenými čokoládovými pralinkami.

Jaký slovenský hotel si zaslouží naše doporučení?

Pokud rádi cestujete po Čechách, pravděpodobně už víte, jaké tuzemské hotely stojí za návštěvu, a kterým je vhodné se raději vyhnout. Pokud ale plánujete navštívit naše východní sousedy, a to Slovensko, můžete mít s výběrem problém.

V létě do Tater – jaké místo zaručeně nevynechat?

Pokud jste plně rozhodnuti, že nejbližší dovolenou budete trávit v Tatrách, rozhodně vás za tuto volbu chválíme, jelikož jsou místem, kde budete zaručeně spokojeni. A to pro nádhernou přírodu, příjemný čistý vzduch, ale i velké množství aktivit, v rámci kterých si naplno vychutnáte krásy aktivní dovolené.

Užijte si krásy nádherné přírody Slovenska

Pokud naši východní sousedé na něco lákají, tak to nejsou jenom historické a architektonické krásy, ale je to zcela určitě také příroda. A tu mají Slováci doslova ohromující.

Do Žiliny nejenom za krásami města

Milovníci cestování samozřejmě nebrázdí jenom naši republiku, ale velmi často zavítají také k našim východním sousedům, tedy na Slovensko. I zde je řada oblastí, které mohou nadchnout jak svou přírodou, tak i historií. A jedním takovým místem je i Žilina.

Kam vyrazit na letošní dovolenou?

Ještě jste nezačali přemýšlet o tom, kam vyrazíte na letošní dovolenou? V tomto případě pro vás máme hned několik tipů, se kterými chybu zaručeně neuděláte. Začneme hned klasikou, kterou je Itálie.

Kam na dovolenou 2015? Poznejte řecké ostrovy

Jestliže začínáte pomalu uvažovat o letošní dovolené, jistě Vám přijde vhod inspirace. Už jste byli například v Řecku? Pokud ne, anebo si chcete zdejší dovolenou zopakovat, jsou následující řádky určeny právě Vám.

Letní turistika v Alpách: 3 nejkrásnější trasy kolem Kronplatzu

Pěší výlety chutnají mnohem lépe na svěžím horském vzduchu. Proč nevyrazit rovnou vstříc tomu nejkřišťálovějšímu ovzduší Evropy – do Alp. U Kronplatzu čekají procházky po tichých lesích, výlety do historie, ale i pořádné adrenalinové výšlapy.

Oslavte letní slunovrat výletem do Skandinávie

Jelikož většina z nás právě sedí u klimatizace nebo se neuvěřitelně potí i při sebemenší námaze, rozhodli jsme se Vás pozvat na událost, kterou s nadšením očekává celá severní Evropa.  Nevíte co dělat v horkém letním počasí? Pokud je Vám vedro, vypravte se s námi do Skandinávie, kde rozhodně není o zážitky nouze.