Jaký slovenský hotel si zaslouží naše doporučení?

Pokud rádi cestujete po Čechách, pravděpodobně už víte, jaké tuzemské hotely stojí za návštěvu, a kterým je vhodné se raději vyhnout. Pokud ale plánujete navštívit naše východní sousedy, a to Slovensko, můžete mít s výběrem problém.

My jsme však udělali několik testů za vás a tak vám představíme možnost, která za to dle našeho názoru rozhodně stojí. Je jí Salamandra hotel. Ten najdeme v oblasti Štiavnických vrchů, konkrétně potom na trase mezi Nitrou a Zvolenem. Zde najdete místo, které je velmi příjemně zasazené do okolní krajiny, která tak sama o sobě vytváří příjemnou a dokonalou předzvěst toho, že se zde bude líbit i vám.

Jaké jsou služby hotelu?
Vše začíná ubytováním. V tomto směru je k dispozici celkem 56 pokojů, a to hned ve čtyřech variantách. Můžete vybírat z klasických nebo rodinních pokojů, stejně jako ze základních, nebo luxusnějších apartmánů. Všude vás čeká kvalitní vybavení, důraz na čistotu, ale i celkově příjemné sladění barev a použitých materiálů.

Nechybí ale ani možnost navštívit místní restauraci. I ta svým způsobem dokáže vyniknout. A to nejenom pro zkušenosti místního šéfkuchaře, ale i pro zajímavou skladbu jídel, které čerpají z lokálních surovin a mohou kromě klasiky nabídnout i krajové speciality. Mimo skvělého jídla vás zaujme také bohatá nabídka koktejlů, které jsou podávané v místním baru. Koktejly samozřejmě doplňuje i široký výběr alko i nealko nápojů.


Odpočívejte od rána do večera
Hotel láká hned dvě skupiny turistů. Pro ty aktivní je ideálním výchozím bodem pro zimní i letní aktivity, které jsou spojeny s lyžováním, nebo turistikou. Pokud však patříte mezi línější hosty, není třeba bát se toho, že se budete nudit. V tomto případě vás wellness hotel Štiavnica ohromí svým dobře vybaveným a rozsáhlým wellness centrem. A co v něm můžete čekat? Jsou to:
• Bazény a vířivky
• Sauna
• Možnost masáží
• Relaxační zóna

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.