Kam vyrazit na letošní dovolenou?

Ještě jste nezačali přemýšlet o tom, kam vyrazíte na letošní dovolenou? V tomto případě pro vás máme hned několik tipů, se kterými chybu zaručeně neuděláte. Začneme hned klasikou, kterou je Itálie.

Itálie, země jižní Evropy se může pyšnit nejenom zajímavými přírodními a historickými krásami, ale může se pyšnit také nádhernými plážemi a dokonale čistým Středozemním mořem. Navíc zaujme velkým množstvím destinací. Zavítat můžete na sever do oblasti jako je Bibione, stejně jako na Palmovou riviéru, kterou charakterizují města jako Alba Adriatica. Zklamáni ale nebudete ani v případě, kdy zamíříte na ostrovní destinaci, kterou je Sardinie.

Plánujete vyrazit až na podzim?
Pokud máte v plánu vyrazit nikoliv v hlavní sezoně, ale až na podzim, určitě se najde řada destinací, kde s ohledem na teploty vzduchu a moře zklamáni také nebudete. A nemusí to být nutně ještě exotické destinace, jelikož se může jednat stále o ty, dá se říci evropské, kde vás také čeká příjemná a ničím nerušená dovolená. Severní Kypr – ten je tím místem, kam doporučujeme vyrazit. Jedná se o ostrovní stát, který najdeme jižně od břehů Turecka, což znamená nejenom jistotu skvělého počasí, ale i lehký nádech orientu a odtud přejatých zvyků, které se týkají třeba smlouvání při nákupech.

Na co hledět při výběr?
Pokud vám jedna z nabízených destinací přijde vhod, dodáme ještě informace o tom, na co je dobré při výběru toho správného zájezdu hledět. Mělo by se primárně jednat o:
• Kvalitu hotelu
• Služby hotelu
• Stravování
• Zajištění dopravy a transferů
• Možností výletů

V potaz byste ale měli brát třeba i samotné letovisko, a to jeho velikost. Pokud máte rádi bohaté možnosti zábavy a nočního života, rozhodně volte v konkrétní destinaci jedny z největších. Jedině tak nebudete zklamáni a užijete si svou dovolenou každou minutu, během celých 24 hodin.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.