V létě do Tater – jaké místo zaručeně nevynechat?

Pokud jste plně rozhodnuti, že nejbližší dovolenou budete trávit v Tatrách, rozhodně vás za tuto volbu chválíme, jelikož jsou místem, kde budete zaručeně spokojeni. A to pro nádhernou přírodu, příjemný čistý vzduch, ale i velké množství aktivit, v rámci kterých si naplno vychutnáte krásy aktivní dovolené.

A pokud ihned na úvod zmíníme jeden hlavní tip, je to výstup na Gerlach. Tak neváhejte a užijte si krásu hor právě z tohoto nádherného horského masivu. Navíc s jistotou toho, že si výstup užijete i jako amatéři, pod vedením profesionálů, s čímž souvisí také možnost zapůjčení kompletní výstroje.

Na jaká další místa se vydat?
Daná dominanta Tater určitě není jedinou možností, kam se můžete vydat. Díky velkému množství značených turistických tras se můžete vydat i na neméně zajímavá místa. Jedním z nich může být třeba Batizovské pleso, které je ve výšce 1884 metrů a je v podstatě úpatím zmiňovaného Gerlachovského štítu. Stejně tak ale lze navštívit také sedlo Poľský hrebeň ve výšce více než 2 000 metrů nad mořem, nebo lze vyrazit na o něco jednodušší túru, kterou je takzvaný Hřebienok. Podobně zajímavým a jednoduše náročným místem je i Kvetnicové Pleso. Pokud bychom u možností výletů měli zůstat, potom si jistě pamatujte i:
• Vychodná Vysoká
• Velické pleso
• Dlhé plesa

Nezapomínejte ani na odpočinek
Vyrazit do hor je sice příjemné, ale pokud byste na něco neměli zapomínat, potom je to zcela určitě odpočinek, ideálně v podobě wellness. Tatry rozhodně uchvátí i v tomto směru, a tak máte možnost užít si dokonalou relaxaci ve vířivce, stejně jako se můžete vykoupat v hotelovém bazénu, můžete navštívit saunu, nebo si užít masáž. A kde je toto všechno možné? V nejvýše položeném wellness hotelu, kterým je Sliezsky dom. Zde si zaručeně přijdou na své i nároční hosté, hledající dokonalý komfort a pohodlí.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.