Poznejte atraktivní i trošku tajemný Alchymist Grand Hotel and Spa v centru Prahy

V malebné části historického centra Prahy, v bílé barokní budově osvětlené lucernami nabízí své služby luxusní Alchymist Grand Hotel and Spa. Je to pouze pár minut chůze od Karlova mostu, takže nejznámější pražské památky jsou na dosah.

Hotel vás vtáhne svou pohádkovou atmosférou a stylovým zařízením, které souzní se starobylým okolím. Má nepřetržitě otevřenou recepci a wi-fi zdarma. Bezplatný je rovněž uvítací drink. Hosté jsou rozmazlováni i snídaněmi, ochutnávkami vína a sýrů, večerní přípravou postele a vyhlášenými čokoládovými pralinkami.

Ubytování v pětihvězdičkovém pražském hotelu Alchymist

Protože Alchymist Grand Hotel and Spa sídlí v Domě U Ježíška, který je na seznamu chráněných památek UNESCO, přijíždí ho obdivovat návštěvníci z celého světa. Rovněž okolní ulice Malé Strany jsou pro ně velkým lákadlem.

A co vy, znáte je dobře? Pokud ne, zavítejte tu také a užijte si památky naší metropole opravdu zblízka. Ubytování v hotelu Alchymist je skvělá volba i pro předvedení Prahy vašim dětem, které z něho budou mít zážitky na celý život. Nebo se tu vypravíte za romantikou v páru, příp. s kamarádkou do wellness centra?

Alchymist Grand Hotel and Spa má rozmanité ubytovací kapacity. Vybírejte a s rezervací neotálejte, protože o všechny pokoje je zájem a bývají vyprodané dlouho dopředu:

  • luxusní apartmá až pro 3 hosty
  • dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí
  • apartmá Imperial pro 2
  • apartmá Tower až pro 4 hosty
  • dvoulůžkové apartmá Junior s terasou
  • královské apartmá pro 2
  • dvoulůžkové apartmá Junior
  • rodinný pokoj až pro 4 osoby

Jste-li hosty luxusního pražského hotelu Alchymist, můžete zdarma relaxovat v sauně a bazénu jeho unikátního lázeňského a wellness centra Ecsotica v gotickém sklepení, nebo využít posilovnu.

I vy se tu můžete stát alchymistou a namíchat si vlastní elixír relaxačních ošetření, který vám pomůže navrátit vnitřní rovnováhu. Podělte se s partnerem o 8 hodin procedur a zpestřete si pobyt v jednom z luxusních pokojů Alchymist Grand Hotelu and Spa v srdci Prahy.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.