Bulharsko! Levná a zajímavá dovolená pro každého!

Bulharsko je evergreenem všech Čechů!

Bulharsko patří mezi nejoblíbenější dovolenkové cíle Čechů. Vždyť se sem s oblibou jezdilo už za První republiky. Kdo by neznal například známé Zlaté Písky. I dnes Bulharsko obyvatele České republiky stále láká. Ani není divu! Dobrá dostupnost, výborné zázemí pro turisty a skvělé pláže i čisté moře dělají z Bulharska prázdninovou destinaci číslo jedna.

Jak ušetřit? Jeďte na dovolenou do Bulharska.

Dovolená v Bulharsku má ještě jedno velké pozitivum. Je to totiž levná. Pokud máte hluboko do peneženky, a i přesto chcete vyrazit za sluncem a mořem, pak je Bulharsko nejlepší možností. Vítr v penežence Vám rozhodně neudělá. Velmi příjemné jsou ceny dopravy, ubytování i stravování. Můžete jet autobusem, ubytovat se v levném a příjemném rodinném penzionu nebo v jednoduše zařízeném apartmánů, který bude vzdálen jen pár metrů od moře. Jídlo můžete nakoupit na místním trhu a vařit si sami nebo zkuste některou z mnoha levných restaurací. Ani suvenýry Vás nepřijdou na mnoho. Na místním tržišti můžete skvěle smlouvat. Ani ceny v obchodech nejsou závratné. Kdo, chce ušetřit, jede na dovolenou do Bulharska.

Dovolená pro celou rodinu.

Bulharsko poskytuje vyžití pro celou rodinu. Nebudou se nudit rodiče a ani děti. Pro rodiče jsou k dispozici večerní programy, kavárničky, restaurace a spousta zábavy. Dětem se zalíbí animační dětské programy. Takovéto akce pořádá pro děti skoro každý hotel. Děti jsou v Bulharsku vítány s otevřenou náručí. A nezapomeňte ochutnat pravou bulharskou stravu! Nesmí chybět pravý šopský salát a ani musaka.

Kam se v Bulharsku vypravit?

Jak říká staré přísloví, tak kamkoliv. Ovšem najdete místa, která jsou osvědčená a velmi oblíbená. A taková Vám nabídneme.

Černomorec.

Krásné letovisko s příjemným a levným ubytováním i stravováním a s nádherným pruhé zlatavé písečné pláže. Navíc zde nejsou davy turistů a najdete zde typická bulharská jídla za skvělé ceny!

Burgas.

Moderní a proslulé letovisko plné nočního života. Vhodné pro ty, kdo rádi užívají života a bujarých nocí. Navíc zde najdete i několik zajímavých muzeí. K nejlepším patří místní archeologické muzeum, které mapuje bouřlivou minulost tohoto kraje.

Podívejte se na nejoblíbenější České Last Minute Zájezdy

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.