Poznávejte Evropu na vlastní pěst

Různé poznávací zájezdy, stejně jako takzvané eurovíkendy jsou v posledních letech velkým hitem. Není se čemu divit, jelikož nabídnou možnost poznat určitou zemi, popřípadě určité město kompletně, během pár dní.

Pokud ale nechcete být omezováni plánem zájezdu, nebo nechcete platit více, než je nutné, zkuste vyrazit na vlastní pěst. Základem je správné načasování a naplánování daného výletu, abyste vše stihli a nic vám neuteklo. Je-li hotovo, můžete začít s výběrem dopravy. A pokud se nechcete trmácet hodiny a dny autobusem, zkuste letadlo.

Nízkonákladové společnosti vyjdou nejlevněji
Rozhodně se nebojte, že by taková letenka po Evropě vyšla na tisíce korun. Právě naopak. Dnes těmto krátkým letům dominují takzvané nízkonákladové společnosti, jako například Ryanair. Ta létá nejčastěji z Prahy a Brna, a to do všech koutů Evropy. A to za ceny, které se mohou v rámci zpátečního letu dotýkat tisícikorunové hranice. Často tak vyjdou i levněji, než zdlouhavá autobusová nebo vlaková doprava. Navíc díky úpravě svých podmínek vám tato letecká společnost umožní vzít si kabinové zavazadlo až do hmotnosti 10 kilogramů zcela zdarma, přičemž ho můžete doplnit ještě o zavazadlo další – třeba kabelku. Ideální právě při zmíněných několikadenních výletech. A jaké jsou nejoblíbenější destinace? Určitě:
• Brusel
• Dublin
• Londýn

Vše vyřídíte online
Další výhodou toho, kdy můžete vyrazit na vlastní pěst je to, že vše vyřídíte online, z pohodlí domova. Na mysli máme to, že si nejenom vyhledáte nejlevnější letenky, ale ty si také zabookujete a následně si vytisknete svůj palubní lístek. Nemusíte tak ztrácet čas u přepážek, jelikož jakmile dorazíte na letiště, můžete ihned k odbavení a pasové kontrole. I to je samozřejmě velké pozitivum, jelikož čekat dlouhé hodiny ve frontách na letišti se nechce nikomu. A že jste tuto možnost cestování ještě nevyzkoušeli? Neváhejte a inspirujte se u mladší generace, která už jinak téměř nelétá.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.